Stolar Pagholz
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 6 st, av industrikaraktär, Pagholz, Tyskland, 1900-talets mitt, sits i formpressat trä, blålackerad benställning i stålrör, sitthöjd ca 45 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, vissa stolar med avslag på trä
899554
2021-04-07