Stolar ek med rotting 1960-tal

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

STOLAR, 8 st, 1960-tal, troligen Danmark, ek, sits och rygg i rotting, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, skador förekommer

899556

2021-04-05