Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
STOLAR, 8 st, 1960-tal, troligen Danmark, ek, sits och rygg i rotting, sitthöjd ca 45 cm
Slitage, skador förekommer
899556
2021-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här