Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVURNOR, 2 st snarlika, med hänkar, 1900-tal, orientaliska, järnplåt, polykromt bemålad dekor, höjd ca 61 resp 62 cm
brukslitage, smärre korroderingar
899561
2021-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här