Golvurnor

Golvurnor
Golvurnor
Golvurnor
Golvurnor
Golvurnor
Golvurnor
Golvurnor
Golvurnor

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVURNOR, 2 st snarlika, med hänkar, 1900-tal, orientaliska, järnplåt, polykromt bemålad dekor, höjd ca 61 resp 62 cm

brukslitage, smärre korroderingar

899561

2021-04-05