Spegel empirestil

Spegel empirestil
Spegel empirestil
Spegel empirestil
Spegel empirestil
Spegel empirestil
Spegel empirestil
Spegel empirestil
Spegel empirestil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1900-talets första hälft, empirestil, bemålad och förgylld, ca 69x40 cm

Slitage, ett större bortfall på nedre delen

899563

2021-04-06