Tallriksvärmare och ölstop
Valmis
2021-04-13
899575
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Arviointi | 800 SEK |
TALLRIKSVÄRMARE, och STOP, silverpläterade, 1900-talets första hälft, tallriksvärmare för 6 tallrikar, märkt H&H, patentnummer N2 14 37 11, samt ölstop märkt PHV & Co, England, handtag av horn, höjd ca 11,5 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage