Klubbat för:
2 400 SEK
2 500 SEK
ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Sir Elton John, "Goodbye Yellowbrick Road Tour", Los Angeles, 6 Oktober 1974, signerad Ed Finnell, numrerad 8/50, C-print, ca 40,5x50,5 cm
Oramat fotografi
899579
2021-04-09