Byrå 1950/60-tal

Byrå 1950/60-tal
Byrå 1950/60-tal
Byrå 1950/60-tal
Byrå 1950/60-tal
Byrå 1950/60-tal
Byrå 1950/60-tal
Byrå 1950/60-tal
Byrå 1950/60-tal
Byrå 1950/60-tal
Byrå 1950/60-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BYRÅ, 1950/60-tal, teakfanér, handtag i mässing, svärtat metallunderrede, höjd ca 52, 100x38 cm

Repor, märken

899584

2021-04-05