Edith Fischerström Paris

Edith Fischerström Paris
Edith Fischerström Paris
Edith Fischerström Paris
Edith Fischerström Paris
Edith Fischerström Paris
Edith Fischerström Paris

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EDITH FISCHERSTRÖM (1881-1967): Paris, signerad E. Fischerström Paris, olja på duk, ca 47x55 cm

Ingår i tema-auktionen
Arkitektens konstsamling

Duklagningar

899590

2021-04-10