Ed Finnell fotografi föreställande Neil Young
Vollendet
2021-04-15
899591
| Höchstes Gebot | 700 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Neil Young, "Winter Tour", U.C.L.A., Pauley Pavilion, november 23, 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 1/50, c-print, ca 40,5x50,5 cm
Oramad