Klubbat för:
9 000 SEK
3 000 SEK
ELSA HAMMAR-MOESCHLIN (1879-1950): Landskap med björkar och röd byggnad, signerad Elsa Hammar, olja på duk, ca 49x46 cm
Ingår i tema-auktionen
Arkitektens konstsamling
899595
2021-04-10