Kista allmoge

Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge
Kista allmoge

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KISTA, 1700-tal, bemålad, furu med beslag och bärhandtag i smide, inredd med läddika, höjd ca 42, 81x45 cm,

Slitage, nyckel saknas, delvis senare bemålning

899605

2021-04-06