Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFGRUPP, 1900-talets mitt, OPE, lösa sittplymåer, soffa samt 2 fåtöljer, soffans längd ca 210, sitthöjd 40 cm
Slitage, fläckar, märken
899612
2021-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här