Soffgrupp OPE 1900-tal

Soffgrupp OPE 1900-tal
Soffgrupp OPE 1900-tal
Soffgrupp OPE 1900-tal
Soffgrupp OPE 1900-tal
Soffgrupp OPE 1900-tal
Soffgrupp OPE 1900-tal
Soffgrupp OPE 1900-tal
Soffgrupp OPE 1900-tal
Soffgrupp OPE 1900-tal
Soffgrupp OPE 1900-tal
Soffgrupp OPE 1900-tal
Soffgrupp OPE 1900-tal
Soffgrupp OPE 1900-tal
Soffgrupp OPE 1900-tal
Soffgrupp OPE 1900-tal
Soffgrupp OPE 1900-tal
Soffgrupp OPE 1900-tal
Soffgrupp OPE 1900-tal
Soffgrupp OPE 1900-tal
Soffgrupp OPE 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFGRUPP, 1900-talets mitt, OPE, lösa sittplymåer, soffa samt 2 fåtöljer, soffans längd ca 210, sitthöjd 40 cm

Slitage, fläckar, märken

899612

2021-04-06