Fickur 3 st silver/ 14K 1900-talets första del

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FICKUR, 3 st, silver/ 14K, 1900-talets första del, diam ca 29-50 mm

Bruksslitage. Gravyr. Bucklor. Fickur guld saknar glas och visare.

899620

2021-04-25