Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FILMAFFISCHER (3), Warner bros. Errol Flynn, Ida Lupino, Humphry Bogart, bildyta 69x49 cm
PROVENIENS: Rex biografen, Malmö
Ej examinerade ur ram, repor, småskador/hål, gulnad
899644
2021-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här