Tissot Seastar Armbandsur 18K 1970-tal
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TISSOT, Seastar, armbandsur, 18K, 1970-tal, quartzverk, rödguld, plexiglas, datum, krona märkt T, senare halvstel länk doublé ej original, diam ca 22 mm, längd ca 16 cm
Bruksslitage. Behov av batteribyte. SAV garanterar ej funktionen.
899662
2021-04-25