Tissot Seastar Armbandsur 18K 1970-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TISSOT, Seastar, armbandsur, 18K, 1970-tal, quartzverk, rödguld, plexiglas, datum, krona märkt T, senare halvstel länk doublé ej original, diam ca 22 mm, längd ca 16 cm

Bruksslitage. Behov av batteribyte. SAV garanterar ej funktionen.

899662

2021-04-25