Golvlampa Sven Aage Holm Sörensen

Klubbat för:

39 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

SVEN AAGE HOLM-SØRENSEN, golvlampa, 1950-tal, Danmark, stomme i svartlackerat stål och mässing, skärmar i mässing samt svart och vitlackerad plåt, höjd ca 155 cm

Repor, märken förekommer

899665

2021-04-05