Golvlampa Sven Aage Holm Sörensen
Klubbat för:
39 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
SVEN AAGE HOLM-SØRENSEN, golvlampa, 1950-tal, Danmark, stomme i svartlackerat stål och mässing, skärmar i mässing samt svart och vitlackerad plåt, höjd ca 155 cm
Repor, märken förekommer
899665
2021-04-05