Matgrupp björk
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATGRUPP, 9 dlr, björk, 1900-talets andra hälft, stoppade sittsar, randig klädsel, metallhasp undertill, bestående av: matbord, 6 stolar samt 2 karmstolar, bordets höjd 72, 140x95 cm, 1 iläggsskiva ca 50 cm, sitthöjd stolar ca 46 cm
Bruksslitage, delvis sliten klädsel, fläckar samt lagning i tyget
899673
2021-04-07