Matgrupp björk

Matgrupp björk
Matgrupp björk
Matgrupp björk
Matgrupp björk
Matgrupp björk
Matgrupp björk
Matgrupp björk
Matgrupp björk
Matgrupp björk
Matgrupp björk
Matgrupp björk
Matgrupp björk
Matgrupp björk
Matgrupp björk

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATGRUPP, 9 dlr, björk, 1900-talets andra hälft, stoppade sittsar, randig klädsel, metallhasp undertill, bestående av: matbord, 6 stolar samt 2 karmstolar, bordets höjd 72, 140x95 cm, 1 iläggsskiva ca 50 cm, sitthöjd stolar ca 46 cm

Bruksslitage, delvis sliten klädsel, fläckar samt lagning i tyget

899673

2021-04-07