Per Gunnar Thelander färgetsning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PER GUNNAR THELANDER (född 1936): Sittande kvinna, etsning, 49x63 cm, signerad 41/100

899675

2021-04-07