Fickur 4 st Silver 1800/1900-tal
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FICKUR, 4 st, silver, 1800/1900-tal, bestående av Elgin, Omega, Longines samt Waltham, manuella urverk, ankargång, mineralglas, diam ca 51-57 mm
Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
899693
2021-04-25