Fickur 4 st Silver 1800/1900-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FICKUR, 4 st, silver, 1800/1900-tal, bestående av Elgin, Omega, Longines samt Waltham, manuella urverk, ankargång, mineralglas, diam ca 51-57 mm

Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

899693

2021-04-25