Sybord

Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SYBORD, 1800-talets första del, låda i sargen, alm, höjd ca 70, 45x35 cm,
nyckel saknas

Zustandsbeschreibung

Bruks/fanérslitage

899709

2021-04-05