Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SYBORD, 1800-talets första del, låda i sargen, alm, höjd ca 70, 45x35 cm,
nyckel saknas
Zustandsbeschreibung
Bruks/fanérslitage
899709
2021-04-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner