Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): "Vicke", signerad i blyerts Zorn, daterad och signerad 1918 i trycket, etsning, ca 19,5x28,5 cm

899713

2021-04-05