Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LARS WILHELM KYLBERG (1870-1953): 2 st, motiv med fullriggare, signerade och daterade L.W Kylberg -53 resp 54, akvareller, ca 20x27 resp 23x28 cm
Ej examinerade ur ram
899718
2021-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här