Lars Wilhelm Kylberg

Lars Wilhelm Kylberg
Lars Wilhelm Kylberg
Lars Wilhelm Kylberg
Lars Wilhelm Kylberg
Lars Wilhelm Kylberg
Lars Wilhelm Kylberg
Lars Wilhelm Kylberg
Lars Wilhelm Kylberg

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS WILHELM KYLBERG (1870-1953): 2 st, motiv med fullriggare, signerade och daterade L.W Kylberg -53 resp 54, akvareller, ca 20x27 resp 23x28 cm

Ej examinerade ur ram

899718

2021-04-05