Oljemålning soldater
2021-04-06
899720
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, motiv med soldater, olja på duk, uppklistrad, ca 51x42 cm
Ojämn duk