Soffgrupp Scapa 1900-tal

Soffgrupp Scapa 1900-tal
Soffgrupp Scapa 1900-tal
Soffgrupp Scapa 1900-tal
Soffgrupp Scapa 1900-tal
Soffgrupp Scapa 1900-tal
Soffgrupp Scapa 1900-tal
Soffgrupp Scapa 1900-tal
Soffgrupp Scapa 1900-tal
Soffgrupp Scapa 1900-tal
Soffgrupp Scapa 1900-tal
Soffgrupp Scapa 1900-tal
Soffgrupp Scapa 1900-tal
Soffgrupp Scapa 1900-tal
Soffgrupp Scapa 1900-tal
Soffgrupp Scapa 1900-tal
Soffgrupp Scapa 1900-tal
Soffgrupp Scapa 1900-tal
Soffgrupp Scapa 1900-tal
Soffgrupp Scapa 1900-tal
Soffgrupp Scapa 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFA, FÅTÖLJ, Scapa, Rydaholm, 1900-tal, lösa plymåer, klädsel i kretongtyg, gungbar fåtölj, soffans längd ca 210, sitthöjd 44 cm

Slitage, mindre skador på klädsel

899730

2021-04-06