Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
800 SEK
FIGURINER, 2 st, porslin, Kina, 1900-tal, polykrom dekor, höjd 32,5- 35 cm.
Ytslitage.
899743
2021-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här