Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BROSCHER, 12 delar, 1900-tal, mikromosaik, motiv av blomster, fåglar samt insekt, längd ca 2-5 cm
Smärre slitage, en skadad medföljer
899750
2021-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här