Broscher mikromosaik

Broscher mikromosaik
Broscher mikromosaik
Broscher mikromosaik
Broscher mikromosaik
Broscher mikromosaik
Broscher mikromosaik
Broscher mikromosaik
Broscher mikromosaik
Broscher mikromosaik
Broscher mikromosaik
Broscher mikromosaik
Broscher mikromosaik
Broscher mikromosaik
Broscher mikromosaik
Broscher mikromosaik
Broscher mikromosaik
Broscher mikromosaik
Broscher mikromosaik

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BROSCHER, 12 delar, 1900-tal, mikromosaik, motiv av blomster, fåglar samt insekt, längd ca 2-5 cm

Smärre slitage, en skadad medföljer

899750

2021-04-06