Omega Armbandsur 18K 1940-tal
Klubbat för:
34 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
OMEGA, armbandsur, 18K, 1940-tal, manuellt urverk, roséguld, plexiglas, kronograf med minuträknare, senare läderrem ej original, serie nr. 9175452, verk nr. 9392058, kaliber 33.3, diam ca 36 mm
Bruksslitage. Kronograf fungerar ej. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
899765
2021-04-25