Omega Armbandsur 18K 1940-tal

Omega Armbandsur 18K 1940-tal
Omega Armbandsur 18K 1940-tal
Omega Armbandsur 18K 1940-tal
Omega Armbandsur 18K 1940-tal
Omega Armbandsur 18K 1940-tal
Omega Armbandsur 18K 1940-tal
Omega Armbandsur 18K 1940-tal
Omega Armbandsur 18K 1940-tal
Omega Armbandsur 18K 1940-tal
Omega Armbandsur 18K 1940-tal
Omega Armbandsur 18K 1940-tal
Omega Armbandsur 18K 1940-tal

Klubbat för:

34 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

OMEGA, armbandsur, 18K, 1940-tal, manuellt urverk, roséguld, plexiglas, kronograf med minuträknare, senare läderrem ej original, serie nr. 9175452, verk nr. 9392058, kaliber 33.3, diam ca 36 mm

Bruksslitage. Kronograf fungerar ej. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

899765

2021-04-25