Le 1nnart Jirlow med originallitografi 1978

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JIRLOW. GÖRAN SELLGREN, Lennart Jirlow. Tablåer ur ett målande liv. Förord Beppe Wolgers. Stockholm 1978.
4:o. 1 originalfärglitografi, L. Jirlow, signerad, 350 ex. Hfrbd i pappbandkassett.

899772

2021-04-19