Omega Armbandsur 1930-tal
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OMEGA, armbandsur, 1930-tal, äldre Tankmodell, manuellt urverk, krom/ nickel, plexiglas, senare läderrem ej original, serie nr. 8569088, verk nr. 8026679, kaliber 20F, diam ca 22x33 mm (42)
Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
899783
2021-04-25