Zenith El Primero Clipper Armbandsur 1980-tal

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ZENITH, El Primero Clipper, armbandsur, 1980-tal, automatiskt urverk, stål/ doublé, mineralglas, kronograf med minut och timräknare, datum, senare läderrem ej original, ref nr. 19.0.120400, kaliber 400 El primero, diam ca 38 mm

Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

899791

2021-04-25