Distler
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
DISTLER PORSCHE ELECTRO MATIC 7500, Tyskland, 1900-talets mitt, turkos, ställbara framhjul samt växelspak, längd ca 25 cm.
Kuntoraportti
Slitage, ytslitage/repor, ej funktionstestad,
899811
Päivämäärä:
2021-04-06