Distler

Distler
Distler
Distler
Distler
Distler
Distler
Distler
Distler
Distler
Distler
Distler
Distler
Distler
Distler

Klubbat för:

3 000 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

DISTLER PORSCHE ELECTRO MATIC 7500, Tyskland, 1900-talets mitt, turkos, ställbara framhjul samt växelspak, längd ca 25 cm.

Kuntoraportti

Slitage, ytslitage/repor, ej funktionstestad,

899811

Päivämäärä:

2021-04-06