Venus Armbandsur 1930-tal
Valmis
2021-04-25
899814
| Korkein tarjous | 3 400 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
VENUS, armbandsur, 1930-tal, manuellt urverk, stål/ krom, plexiglas, kronograf med minuträknare, kaliber Landeron 47, diam ca 34 mm
Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.