Venus Armbandsur 1930-tal

Venus Armbandsur 1930-tal
Venus Armbandsur 1930-tal
Venus Armbandsur 1930-tal
Venus Armbandsur 1930-tal
Venus Armbandsur 1930-tal
Venus Armbandsur 1930-tal
Venus Armbandsur 1930-tal
Venus Armbandsur 1930-tal
Venus Armbandsur 1930-tal
Venus Armbandsur 1930-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VENUS, armbandsur, 1930-tal, manuellt urverk, stål/ krom, plexiglas, kronograf med minuträknare, kaliber Landeron 47, diam ca 34 mm

Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

899814

2021-04-25