Venus Armbandsur 1930-tal
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VENUS, armbandsur, 1930-tal, manuellt urverk, stål/ krom, plexiglas, kronograf med minuträknare, kaliber Landeron 47, diam ca 34 mm
Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
899814
2021-04-25