Simone de Dardel

Simone de Dardel
Simone de Dardel
Simone de Dardel
Simone de Dardel
Simone de Dardel
Simone de Dardel

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIMONE DE DARDEL (1913-1996): Sydländskt landskap, signerad S. de Dardel, olja på pannå, ca 57x50 cm

899815

2021-04-06