Leila Hjelm oljemålning

Leila Hjelm oljemålning
Leila Hjelm oljemålning
Leila Hjelm oljemålning
Leila Hjelm oljemålning
Leila Hjelm oljemålning
Leila Hjelm oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEILA HJELM (1845-): Landskap med kor, signerad L. Hjelm, olja på duk, ca 43x55 cm

Krackeleringar, dukhål

899819

2021-04-06