Breitling Premier Armbandsur 1940-tal
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BREITLING, premier, armbandsur, 1940-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, kronograf med minuträknare, ref nr. 777, serie nr. 605780, kaliber Venus 175, diam ca 37.5 mm
Slitage.Urtavla med missfärgningar. Renoveringsobjekt. Saknar delar i urverket. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
899821
2021-04-25