Breitling Premier Armbandsur 1940-tal

Klubbat för:

8 200 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

BREITLING, premier, armbandsur, 1940-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, kronograf med minuträknare, ref nr. 777, serie nr. 605780, kaliber Venus 175, diam ca 37.5 mm

Kuntoraportti

Slitage.Urtavla med missfärgningar. Renoveringsobjekt. Saknar delar i urverket. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

899821

Päivämäärä:

2021-04-25