Matsalsbord 1800-tal
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
MATSALSBORD, 3 dlr, 1800-tal, bestående av slagbord och två halvmånebord, bemålade, höjd ca 77, bredd ca 109, längd slagbord ca 160, längd halvmånebord ca 56 cm
Bruksslitage, senare bemålning, torrsprickor, färgbortfall
899822
2021-04-07