Bror Geijer-Göthe
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
BROR GEIJER-GÖTHE (1892-1949): Blomsterstilleben, signerad och daterad 1946, olja på pannå, ca 54x45 cm
Ingår i tema-auktionen
Arkitektens konstsamling
Kuntoraportti
Ytslitage
899848
Päivämäärä:
2021-04-10