Bror Geijer-Göthe

Bror Geijer-Göthe
Bror Geijer-Göthe
Bror Geijer-Göthe
Bror Geijer-Göthe
Bror Geijer-Göthe
Bror Geijer-Göthe

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

BROR GEIJER-GÖTHE (1892-1949): Blomsterstilleben, signerad och daterad 1946, olja på pannå, ca 54x45 cm

Ingår i tema-auktionen
Arkitektens konstsamling

Kuntoraportti

Ytslitage

899848

Päivämäärä:

2021-04-10