Roamer Rockshell Mark II Armbandsur 1970-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROAMER, Rockshell Mark II, armbandsur, 1970-tal, automatiskt urverk, stål, mineralglas, dag, datum, krona med monogram, halvstel länk med viklås i original, ref nr. 482.5121.401, diam ca 46 mm

Bruksslitage. Glas med repor. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

899849

2021-04-25