Karmstol senempire

Karmstol senempire
Karmstol senempire
Karmstol senempire
Karmstol senempire
Karmstol senempire
Karmstol senempire
Karmstol senempire
Karmstol senempire
Karmstol senempire
Karmstol senempire
Karmstol senempire
Karmstol senempire
Karmstol senempire
Karmstol senempire

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, mahogny, 1800-talets mitt, senempire, svängd rygg, sitthöjd ca 48 cm

Ryggbrickan med lagning

899850

2021-04-08