Statyetter, 2 st, Benin

Statyetter, 2 st, Benin
Statyetter, 2 st, Benin
Statyetter, 2 st, Benin
Statyetter, 2 st, Benin
Statyetter, 2 st, Benin
Statyetter, 2 st, Benin
Statyetter, 2 st, Benin
Statyetter, 2 st, Benin
Statyetter, 2 st, Benin
Statyetter, 2 st, Benin
Statyetter, 2 st, Benin
Statyetter, 2 st, Benin

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STATYETTER, 2st, Benin, 1900-talets andra hälft, Afrika, brons, höjd ca 27-42 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage, den längre kan ej stå själv, behöver fästas

899857

2021-04-09