K Nordquist 1925

K Nordquist 1925
K Nordquist 1925
K Nordquist 1925
K Nordquist 1925
K Nordquist 1925
K Nordquist 1925

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

K NORDQUIST (1900-tal): Vinterträd, signerad och daterad 1925, olja på duk, ca 49x74 cm

Ingår i tema-auktionen
Arkitektens konstsamling

899866

2021-04-10