IWC Armbandsur 1940-tal
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
IWC, armbandsur, 1940-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, senare läderrem ej original, serie nr. 1009007, verk nr. 977223, kaliber C.83, diam ca 30 mm
Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
899867
2021-04-25