IWC Armbandsur 1940-tal

IWC Armbandsur 1940-tal
IWC Armbandsur 1940-tal
IWC Armbandsur 1940-tal
IWC Armbandsur 1940-tal
IWC Armbandsur 1940-tal
IWC Armbandsur 1940-tal
IWC Armbandsur 1940-tal
IWC Armbandsur 1940-tal
IWC Armbandsur 1940-tal
IWC Armbandsur 1940-tal
IWC Armbandsur 1940-tal
IWC Armbandsur 1940-tal

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

IWC, armbandsur, 1940-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, senare läderrem ej original, serie nr. 1009007, verk nr. 977223, kaliber C.83, diam ca 30 mm

Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

899867

2021-04-25