Gunnar Ander eldställ

Gunnar Ander eldställ
Gunnar Ander eldställ
Gunnar Ander eldställ
Gunnar Ander eldställ
Gunnar Ander eldställ
Gunnar Ander eldställ
Gunnar Ander eldställ
Gunnar Ander eldställ
Gunnar Ander eldställ
Gunnar Ander eldställ
Gunnar Ander eldställ
Gunnar Ander eldställ

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUNNAR ANDER, brasställ, 4 delar, 1900-talets andra hälft, Ystad Metall, järnsmide, dekor av grönt glas, ej märkt, höjd ca 61 cm

Bruksslitage

899868

2021-04-06